Jak uwiecznić wspomnienia z wakacji?

Jeśli chodzi o pamiątki wakacyjne popularne są oczywiście zdjęcia i filmiki. Pierwsze z nich warto eksponować w mieszkaniu, ale nie tylko w postaci fotografii w ramkach, ale na przykład fotoobrazów umieszczanych na ścianach. Dzięki różnorodnym aplikacjom, jakie umieszczają na swoich stronach usługodawcy zajmujący się drukowaniem zdjęć, możemy stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki – wakacyjną pamiątkę godną pochwalenia się przed gośćmi.

Jakie zdjęcia wybrać do fotoobrazu?

Jeśli zdecydujemy się na zdjęcie na płótnie, najważniejsze to wybrać zdjęcie najlepszej jakości. Jeżeli zależy nam na tym, aby na zdjęciu widoczne były szczegóły, powinniśmy zapytać usługodawcę, jaki rodzaj podłoża poleca, ponieważ każdy z nich ma swoje własne konkretne rodzaje. Na szczególną uwagę zasługują artcanvas i ecocanvas, ale też matowy papier pod szkło czy też zdjęcie pod plexi o mocnym nasyceniu kolorów i głębokich kontrastach.

Kolejna propozycja – fotokalendarze

Następnym produktem, na który warto zwrócić uwagę jest fotokalendarz. Jeżeli wybierzemy rodzaj z dwunastoma planszami, na takim możemy umieścić zdecydowanie więcej zdjęć niż na jednym dużym wiszącym kalendarzu z okienkiem. To poza tym świetna propozycja nie tylko w ramach uwiecznienia wspomnień wakacyjnych, ale też prezentu dla bliskiej osoby. Oprócz pojedynczych zdjęć na karatach kalendarza, możemy pokusić się o coś więcej, a mianowicie o kolaż wykonany z kilku dobrych fotografii, które warto wyeksponować w oryginalny sposób.

2 Thoughts to “Jak uwiecznić wspomnienia z wakacji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *