Fotoobrazy – trend w salonach

Salon jako reprezentatywne pomieszczenie w naszych domach i mieszkaniach wymaga oryginalnej aranżacji. Tu liczą się naprawdę dobre pomysły, dzięki którym salon będzie się dobrze prezentował. Zupełnie wyjątkową propozycją są fotoobrazy, a już tym bardziej te stworzone z własnoręcznie wykonanych zdjęć. Sprawdź, co obecnie jest najmodniejsze.

Kreatywna zabawa

W przypadku fotoobrazu nie musimy ograniczać się do jednego zdjęcia. Dzięki specjalnym programom znajdującym się na stronie danego usługodawcy możemy stworzyć kolaż z kilku zdjęć. To kreatywna zabawa, dzięki której w końcowym efekcie uzyskujemy własne dzieło sztuki, które jest kolejno drukowane i oprawiane.

Modne motywy

Podobnie jak w przypadku obrazów możliwości wyboru są tutaj nieograniczone. Mamy więc wciąż modne motywy z wieżą Eiffla w tle. Niemniej jednak tu będą liczyły się nasze własne pomysły. Możemy w tym celu wybrać zdjęcia z wakacji, piękne krajobrazy, zdjęcia bliskich, dzieci, dokonać fotomontażu i stworzyć oryginalny fotoobraz na miarę własnych oczekiwań.

Jaka jakość płótna?

Najczęściej wybieranym podłożem do druku dla fotoobrazów jest płótno canvas. Rozróżniamy tutaj dwa główne rodzaje: ecocanvas i artcanvas. W obu przypadkach efekt końcowy to nasze zdjęcie wyglądające jak namalowany obraz. W ramach podłoża możemy zdecydować się również na matowy papier pod szkło, zdjęcie na grubej płycie z zawieszką lub zdjęcie pod plexi. Zaprojektowanie fotoboardów dzięki specjalnej aplikacji na stronie usługodawcy jest prostą i przyjemną czynnością.

2 Thoughts to “Fotoobrazy – trend w salonach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *