Fotokalendarze na prezent i nie tylko

 

Jeśli chodzi o obecne możliwości zakupu czegoś wyjątkowego na prezent dla osób ważnych sercu, nie mamy najmniejszego problemu. Dziś bardzo popularne są tzw. prezenty personalizowane z osobistą dedykacją. W tym wypadku możemy wybrać fotografię, a dokładnie zdjęcia wydrukowane na kalendarzu. Sprawdźmy, jakie foto kalendarze są godne szczególnej uwagi.

Fotokalendarz A3 i A4

Fotokalendarze występują w różnorodnych rodzajach. W zależności od usługodawcy możemy wybrać ofertę, która najbardziej przypadnie nam do gustu. Możemy wybrać kalendarz w formacie A3 lub A4, czyli duży foto kalendarz na ścianę do powieszenia w kuchni, jadalni lub holu.

Fotokalendarze biurkowe

Ten rodzaj kalendarza ze zdjęciem  to kolejny wybór, na który możemy zdecydować się nie tylko do pracy, ale też do domu. Możemy wybrać zdjęcia dzieci, osób bliskich naszemu sercu i zaprojektować oryginalny własny kalendarz wedle własnych oczekiwań. Biurkowy kalendarz z fotografiami na dwunastu kartach to również najlepsza propozycja na prezent.

Kuchenne kalendarze

Kolejnym rodzajem kalendarza z fotografią jest kalendarz kuchenny. Tu możemy zdecydować się na foto kalendarz z okienkiem, dzięki któremu bez najmniejszego problemu będziemy mogli sprawdzić, jak i przestawić kolejną datę. By efekt wydruku okazał się najlepszy z możliwych, koniecznie należy zapoznać się z dokładnymi wytycznymi dotyczącymi fotografii, jakie należy przesłać do usługodawcy. Tego typu rozwiązanie to idealny fotograficzny prezent dla osób najbliższych, którym chcemy zrobić niespodziankę.

2 Thoughts to “Fotokalendarze na prezent i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *